Produkte > POS > POSB24050A
POSB24050A
POSB24050A
POSB24050A.pdf
Hersteller: POS
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 24VDC; 0.5A; 12W; 81.71%
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 0.5A
Kind of output connector: 5,5/2,1
Power: 12W
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: mains; plug-in
Length of output cable: 1.2m
Body dimensions: 67x38x74mm
Operating temperature: 0...45°C
Connector variant: straight
Efficiency: 81.71%
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
Manufacturer series: POSB
Connectors for the country: Europe
Colour: black
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POSB24050A POS
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 24VDC; 0.5A; 12W; 81.71%, Type of power supply: switching, Output voltage: 24V DC, Maximum output current: 0.5A, Kind of output connector: 5,5/2,1, Power: 12W, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: mains; plug-in, Length of output cable: 1.2m, Body dimensions: 67x38x74mm, Operating temperature: 0...45°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connector variant: straight, Efficiency: 81.71%, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage, Manufacturer series: POSB, Connectors for the country: Europe, Colour: black.