Produkte > POS > POSC12030A-J35L
POSC12030A-J35L
POSC12030A-J35L
POSC12030A-J35L.pdf
Hersteller: POS
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 0.35A; 3.6W; 75.59%
Manufacturer series: POSC
Supply voltage: 90...264V AC
Operating temperature: -5...40°C
Kind of output connector: Jack 3,5mm
Kind of power supply: mains; plug-in
Polarisation: positive inner pin
Type of power supply: switching
Maximum output current: 0.35A
Body dimensions: 56x28x42mm
Length of output cable: 1.5m
Power: 3.6W
Output voltage: 12V DC
Efficiency: 75.59%
Connector variant: angled
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Colour: black
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connectors for the country: Europe
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POSC12030A-J35L POS
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 0.35A; 3.6W; 75.59%, Manufacturer series: POSC, Supply voltage: 90...264V AC, Operating temperature: -5...40°C, Kind of output connector: Jack 3,5mm, Kind of power supply: mains; plug-in, Polarisation: positive inner pin, Type of power supply: switching, Maximum output current: 0.35A, Body dimensions: 56x28x42mm, Length of output cable: 1.5m, Power: 3.6W, Output voltage: 12V DC, Efficiency: 75.59%, Connector variant: angled, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Colour: black, Operating modes: constant voltage, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connectors for the country: Europe.