Produkte > POS > POSC65W-PD-MP
POSC65W-PD-MP
POSC65W-PD-MP
POSC65W-PD-MP.pdf
Hersteller: POS
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 4.5VDC,; 5A; 65W; 81.39%
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 4.5V DC; 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC
Power: 65W
Kind of output connector: USB A socket; USB C socket
Body dimensions: 54x29x53mm
Supply voltage: 90...264V AC
Efficiency: 81.39%
Colour: black
Operating temperature: -5...40°C
Connectors for the country: Australia; Europe; Great Britain; USA
Operating modes: constant voltage
Trade name: USB charger
Maximum output current: 5A
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Manufacturer series: POSC
Kit contents: power supply
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details POSC65W-PD-MP POS
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 4.5VDC,; 5A; 65W; 81.39%, Type of power supply: switching, Kind of power supply: mains; plug-in, Output voltage: 4.5V DC; 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC, Power: 65W, Kind of output connector: USB A socket; USB C socket, Body dimensions: 54x29x53mm, Supply voltage: 90...264V AC, Efficiency: 81.39%, Colour: black, Operating temperature: -5...40°C, Connectors for the country: Australia; Europe; Great Britain; USA, Operating modes: constant voltage, Trade name: USB charger, Maximum output current: 5A, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Manufacturer series: POSC, Kit contents: power supply.