Produkte > SENSATA-AIRPAX > PP11-2-16.0A-OA-V
PP11-2-16.0A-OA-V Sensata-Airpax
sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Push-Pull Plunger
Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PP11-2-16.0A-OA-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Push-Pull Plunger, Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.