Produkte > SENSATA-AIRPAX > PP21-2-10.0A-OC-V
PP21-2-10.0A-OC-V
PP21-2-10.0A-OC-V Sensata-Airpax
sensata-snapak-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 250VAC 65VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push-Pull Plunger
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 2
auf Bestellung 101 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PP21-2-10.0A-OC-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 10A 250VAC 65VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push-Pull Plunger, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 2.