Produkte > SENSATA-AIRPAX > PP21-2-15.0A-OA-S
PP21-2-15.0A-OA-S
PP21-2-15.0A-OA-S Sensata-Airpax
ourproducts_snapak_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 250VAC 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 2
auf Bestellung 322 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PP21-2-15.0A-OA-S Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 250VAC 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push-Pull Plunger, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 2.