PPN13PB11C2
PPN13PB11C2 NMB Technologies Corporation
PPN13.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 7473 RPM 7.4V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 7.4VDC
Size / Dimension: Round - 0.634" Dia (16.10mm)
Function: Standard
RPM: 7473 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Solder Tab
Diameter - Shaft: 0.059" (1.50mm)
Mounting Hole Spacing: 0.394" (10.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.433" (11.00mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.014 / 0.1
auf Bestellung 179 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PPN13PB11C2 NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 7473 RPM 7.4V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 7.4VDC, Size / Dimension: Round - 0.634" Dia (16.10mm), Function: Standard, RPM: 7473 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Solder Tab, Diameter - Shaft: 0.059" (1.50mm), Mounting Hole Spacing: 0.394" (10.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.433" (11.00mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.014 / 0.1.