Produkte > CUI INC. > PQA30-D48-S15-T
PQA30-D48-S15-T
PQA30-D48-S15-T CUI Inc.
pqa30-d.pdf
Hersteller: CUI Inc.
DC/DC Converters - Chassis Mount The factory is currently not accepting orders for this product.
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PQA30-D48-S15-T CUI Inc.
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 30W, 36~75Vdc input, 15Vdc, 2000mA, single unregulated output, chassis mount.
Weitere Produktangebote PQA30-D48-S15-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PQA30-D48-S15-T PQA30-D48-S15-T Hersteller : CUI pqa30-t-534912.pdf Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 30W, 36~75Vdc input, 15Vdc, 2000mA, single unregulated output, chassis mount
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
PQA30-D48-S15-T PQA30-D48-S15-T Hersteller : CUI Inc. pqa30-d.pdf Description: DC/DC CONVERT 30W 15V OUTPUT CHA