Produkte > CUI INC. > PQA50-D24-S5-T
PQA50-D24-S5-T
PQA50-D24-S5-T CUI Inc.
pqa50-t.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W
Packaging: Tray
Power (Watts): 50W
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PQA50-D24-S5-T CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W, Packaging: Tray, Power (Watts): 50W, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote PQA50-D24-S5-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PQA50-D24-S5-T PQA50-D24-S5-T Hersteller : CUI pqa50-t-535207.pdf Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 50W, 18~36Vdc input, 5Vdc, 10000mA, single regulated output, chassis mount