Produkte > AIRPAX > PR11-61-25.0A-XX-V
PR11-61-25.0A-XX-V
PR11-61-25.0A-XX-V AIRPAX
sensata_snapak_magnetic_circuit_protectors_datashe-2488529.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers Cir Brkr,HydMag
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR11-61-25.0A-XX-V AIRPAX
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Push to Reset, Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote PR11-61-25.0A-XX-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 25A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Push to Reset
Approval Agency: CCC, CSA, TUV, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V