Produkte > AIRPAX > PR11-69-10.0A-XX-V
PR11-69-10.0A-XX-V
PR11-69-10.0A-XX-V AIRPAX
ourproducts_snapak_series_datasheet.pdf
Hersteller: AIRPAX
Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 1 pl, 65VDC, 5A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR11-69-10.0A-XX-V AIRPAX
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote PR11-69-10.0A-XX-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V