Produkte > L-COM > PR175N16BLK
PR175N16BLK
PR175N16BLK L-com
PR175N16BLK_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: 1.75" (1U) X 19" STEEL PANEL WIT
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 19.000" L x 1.730" W x 0.500" H (482.60mm x 43.94mm x 12.70mm)
For Use With/Related Products: 19" Rack
Material: Metal, Steel
Type: Panel
Ventilation: Non-Vented
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR175N16BLK L-com
Description: 1.75" (1U) X 19" STEEL PANEL WIT, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 19.000" L x 1.730" W x 0.500" H (482.60mm x 43.94mm x 12.70mm), For Use With/Related Products: 19" Rack, Material: Metal, Steel, Type: Panel, Ventilation: Non-Vented.