Produkte > SENSATA-AIRPAX > PR21-15.0A-62-24324-2-V
PR21-15.0A-62-24324-2-V
PR21-15.0A-62-24324-2-V Sensata-Airpax
ourproducts_snapak_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 250VAC 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR21-15.0A-62-24324-2-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 15A 250VAC 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 2.