Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > PR27-19.05-12.7-0.127
PR27-19.05-12.7-0.127
PR27-19.05-12.7-0.127 Shiu Li Technology Co., Ltd.
PR30.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 19.05MMX12.7MM GRAY
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Conductive Insulator Pad
Outline: 19.05mm x 12.70mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K