Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > PR27-320-300-0.127
PR27-320-300-0.127
PR27-320-300-0.127 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_PR27.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X300MM GRAY
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Conductive Insulator Pad
Outline: 320.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K
Backing, Carrier: Polyimide
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR27-320-300-0.127 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X300MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Polyimide, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0050" (0.127mm), Type: Conductive Insulator Pad, Outline: 320.00mm x 300.00mm, Thermal Conductivity: 1.8W/m-K, Backing, Carrier: Polyimide.