Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > PR27-41.91-28.96-0.127
PR27-41.91-28.96-0.127
PR27-41.91-28.96-0.127 Shiu Li Technology Co., Ltd.
PR33.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 41.91X28.96MM GRAY
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Conductive Insulator Pad
Outline: 41.91mm x 28.96mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K
Backing, Carrier: Polyimide
Part Status: Active
auf Bestellung 20600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR27-41.91-28.96-0.127 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 41.91X28.96MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Polyimide, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0050" (0.127mm), Type: Conductive Insulator Pad, Outline: 41.91mm x 28.96mm, Thermal Conductivity: 1.8W/m-K, Backing, Carrier: Polyimide, Part Status: Active.