Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > PR28S-320-300-0.15
PR28S-320-300-0.15
PR28S-320-300-0.15 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH INSULATED THERMAL CONDUCTIV
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Polyimide
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Conductive Insulator Pad
Outline: 320.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity: 2.5W/m-K
Backing, Carrier: Polyimide
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PR28S-320-300-0.15 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH INSULATED THERMAL CONDUCTIV, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Polyimide, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0050" (0.127mm), Type: Conductive Insulator Pad, Outline: 320.00mm x 300.00mm, Thermal Conductivity: 2.5W/m-K, Backing, Carrier: Polyimide.