Produkte > CUI > PRD15-Q48-S15-N-M
PRD15-Q48-S15-N-M
PRD15-Q48-S15-N-M CUI
prd15-m-1153219.pdf
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters 16.5W 18-75Vin 15V 1.1A SMT T/R Neg Log
Produktbewertung abgeben
Technische Details PRD15-Q48-S15-N-M CUI