Produkte > EATON ELECTRONICS > BK/GBB-30-R
BK/GBB-30-R
BK/GBB-30-R Eaton Electronics
eaton-gbb-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Cartridge Fuses CERAMIC VERY FAST ACTING
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BK/GBB-30-R Eaton Electronics
Description: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CSA, UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 30 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
BK/GBB-30-R BK/GBB-30-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-gbb-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 30 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
auf Bestellung 73 Stücke:
Предохранитель керамический 30A 250V 6.3 mm x 32 mm (BK/GBB-30-R)