Produkte > LEMO > PRG.M0.4NL.LC52N
PRG.M0.4NL.LC52N LEMO
P_series_catalog-1108369.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors Free Rcpt Fem 22AWG Blk IP50
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PRG.M0.4NL.LC52N LEMO
Description: Circular Plastic Push-Pull, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Black, Current Rating (Amps): 8A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 4, Orientation: G, Shell Size - Insert: M04, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm), Part Status: Active, Shell Material: Polysulfone (PSU), Primary Material: Plastic.
Weitere Produktangebote PRG.M0.4NL.LC52N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PRG.M0.4NL.LC52N Hersteller : LEMO Description: Circular Plastic Push-Pull
Color: Black
Current Rating (Amps): 8A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 4
Orientation: G
Shell Size - Insert: M04
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)