Produkte > LEMO > PRG.M0.9GL.LC39R
PRG.M0.9GL.LC39R LEMO
P_series_catalog.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP
Color: Gray, Red
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 9
Orientation: G
Shell Size - Insert: M09
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Cable Opening: 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Polysulfone (PSU)
Primary Material: Plastic
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PRG.M0.9GL.LC39R LEMO
Description: CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Gray, Red, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 9, Orientation: G, Shell Size - Insert: M09, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polysulfone (PSU), Primary Material: Plastic.
Weitere Produktangebote PRG.M0.9GL.LC39R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PRG.M0.9GL.LC39R PRG.M0.9GL.LC39R Hersteller : LEMO / REDEL P_series_catalog-1108369.pdf Circular Push Pull Connectors 9P FREE SKT SOLDER CBL COLLET 3.9MM RED