Produkte > BRADY CORPORATION > PS-094-150-BK
PS-094-150-BK
PS-094-150-BK Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.09" Dia (38.1mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS-094-150-BK Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.09" Dia (38.1mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm).