Produkte > BRADY CORPORATION > PS-1000-2-OR-S-2
PS-1000-2-OR-S-2
PS-1000-2-OR-S-2 Brady Corporation
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Color: Orange
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS-1000-2-OR-S-2 Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Color: Orange, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm).