Produkte > BRADY CORPORATION > PS-125-150-GR
PS-125-150-GR
PS-125-150-GR Brady Corporation
Packaging: Bulk
Color: Green
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.13" Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS-125-150-GR Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Green, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.13" Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm).