Produkte > BRADY CORPORATION > PS-187-150-GR-S
PS-187-150-GR-S
PS-187-150-GR-S Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.187"DX1.5"W 1=500LABELS
Packaging: Bulk
Color: Green
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.19" Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)