Produkte > BRADY CORPORATION > PS-500-150-BR
PS-500-150-BR
PS-500-150-BR Brady Corporation
Packaging: Bulk
Color: Brown
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS-500-150-BR Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Brown, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm).