PS200W-B-48 Visual Communications Company - VCC
PS200.pdf
Hersteller: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI 12-16-2015
Packaging: Bulk
Current: 15mA
Voltage: 48V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS200W-B-48 Visual Communications Company - VCC
Description: PMI 12-16-2015, Packaging: Bulk, Current: 15mA, Voltage: 48V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Obsolete.