Produkte > CEL > PS2503L-4-A
PS2503L-4-A
PS2503L-4-A CEL
Hersteller: CEL
Description: OPTOISOLTR 5KV 4CH TRANS 16-SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SMD, Gull Wing
Output Type: Transistor
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 30mA
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 1mA
Vce Saturation (Max): 250mV
Current Transfer Ratio (Max): 400% @ 1mA
Supplier Device Package: 16-SMD
Voltage - Output (Max): 40V
Rise / Fall Time (Typ): 20µs, 30µs
Number of Channels: 4
Current - DC Forward (If) (Max): 80 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS2503L-4-A CEL
Description: OPTOISOLTR 5KV 4CH TRANS 16-SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SMD, Gull Wing, Output Type: Transistor, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 30mA, Voltage - Isolation: 5000Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 1mA, Vce Saturation (Max): 250mV, Current Transfer Ratio (Max): 400% @ 1mA, Supplier Device Package: 16-SMD, Voltage - Output (Max): 40V, Rise / Fall Time (Typ): 20µs, 30µs, Number of Channels: 4, Current - DC Forward (If) (Max): 80 mA.