PS7224-20
PS7224-20 Eaton Tripp Lite
ps722420.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bench, Rack, Wall
Voltage - Input: 120V
AC Outlets: 24
Type: Outlet Strip, Power Strip
Cord Length: 15' (4.57m)
Connector - AC Input: NEMA 5-20P
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (22), 5-20R (2)
Approval Agency: cUL, UL
Current - Max: 20A
Housing Material: Aluminum
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Part Status: Active
auf Bestellung 275 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PS7224-20 Eaton Tripp Lite
Description: POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bench, Rack, Wall, Voltage - Input: 120V, AC Outlets: 24, Type: Outlet Strip, Power Strip, Cord Length: 15' (4.57m), Connector - AC Input: NEMA 5-20P, Connector - AC Output: NEMA 5-15R (22), 5-20R (2), Approval Agency: cUL, UL, Current - Max: 20A, Housing Material: Aluminum, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PS7224-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PS7224-20 PS7224-20 Hersteller : Tripp Lite PS722420-29380.pdf Power Outlet Strips 24 OUT 72" 15' CORD