Produkte > LEMO > PSA.0S.250.CTLC32Z
PSA.0S.250.CTLC32Z LEMO
Coax_triax_mixed_en.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN PNL MNT RCPT COAX SKT SLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Panel Mount
Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: Coaxial
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Beryllium Copper
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSA.0S.250.CTLC32Z LEMO
Description: CONN PNL MNT RCPT COAX SKT SLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Panel Mount, Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Coaxial, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PSA.0S.250.CTLC32Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSA.0S.250.CTLC32Z PSA.0S.250.CTLC32Z Hersteller : LEMO PSA_0S_250_CTLC32Z-1946488.pdf Circular Push Pull Connectors FIXED RCPT SOLDER CABLE COLLET 3.2MM