Produkte > LEMO > PSA.1E.250.CTLC55Z
PSA.1E.250.CTLC55Z LEMO
Coax_triax_mixed_en.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN COAX JACK STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Connector Style: Coaxial
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Beryllium Copper
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSA.1E.250.CTLC55Z LEMO
Description: CONN COAX JACK STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Cable Group: RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Connector Style: Coaxial, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper.
Weitere Produktangebote PSA.1E.250.CTLC55Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSA.1E.250.CTLC55Z PSA.1E.250.CTLC55Z Hersteller : LEMO PSA.1E.250.CTLC55Z.pdf Circular Push Pull Connectors FIXED RCPT SOLDER CABLE COLLET 5.5MM