Produkte > LEMO > PSA.1S.275.CTLC66
PSA.1S.275.CTLC66 LEMO
PSA_1S_275_CTLC66-1946639.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors FIXED RCPT SOLDER CABLE COLLET 6.6MM
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSA.1S.275.CTLC66 LEMO
Description: CONN COAX RCPT STR 75 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 75 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Cable Group: RG-58C, 59B, 179B, 187A, 223, 302, 400, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Coaxial, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote PSA.1S.275.CTLC66
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSA.1S.275.CTLC66 PSA.1S.275.CTLC66 Hersteller : LEMO PSA.1S.275.CTLC66.pdf Description: CONN COAX RCPT STR 75 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 75 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Cable Group: RG-58C, 59B, 179B, 187A, 223, 302, 400