Produkte > LEMO > PSA.2E.250.CTLC55
PSA.2E.250.CTLC55 LEMO
PSA.2E.250.CTLC55.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Cable Group: RG-58C, 59B, 223, 302, 400
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Connector Style: Coaxial
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Beryllium Copper
Number of Ports: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSA.2E.250.CTLC55 LEMO
Description: CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Cable Group: RG-58C, 59B, 223, 302, 400, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Connector Style: Coaxial, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote PSA.2E.250.CTLC55
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSA.2E.250.CTLC55 PSA.2E.250.CTLC55 Hersteller : LEMO PSA.2E.250.CTLC55.pdf Circular Push Pull Connectors FIXED RCPT SOLDER CABLE COLLET 5.5MM