Produkte > LEMO > PSA.3S.250.CTLC11
PSA.3S.250.CTLC11 LEMO
PSA.3S.250.CTLC11.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Box
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Cable Group: RG-11A, 115A, 144, 165, 213
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: Coaxial
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Beryllium Copper
Number of Ports: 1
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSA.3S.250.CTLC11 LEMO
Description: CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Cable Group: RG-11A, 115A, 144, 165, 213, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Coaxial, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote PSA.3S.250.CTLC11
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSA.3S.250.CTLC11 Hersteller : LEMO PSA.3S.250.CTLC11.pdf Description: CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Fastening Type: Push-Pull
Connector Style: Coaxial
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
PSA.3S.250.CTLC11 PSA.3S.250.CTLC11 Hersteller : LEMO unipole_multipole-973098.pdf Circular Push Pull Connectors FIXED RCPT SOLDER CABLE COLLET 11MM