Produkte > ERP POWER, LLC > PSB30E-0700-34-T
PSB30E-0700-34-T ERP Power, LLC
psb-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: POWER SUPPLY LED DIMMING 34V
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.22" L x 1.03" W x 0.86" H (158.0mm x 26.2mm x 21.9mm)
Voltage - Output: 23 ~ 34V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 24 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB30E-0700-34-T ERP Power, LLC
Description: POWER SUPPLY LED DIMMING 34V, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.22" L x 1.03" W x 0.86" H (158.0mm x 26.2mm x 21.9mm), Voltage - Output: 23 ~ 34V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 24 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote PSB30E-0700-34-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB30E-0700-34-T PSB30E-0700-34-T Hersteller : ERP psb-series-1-pager-1532402.pdf LED Power Supplies 23.8W 23-34V CC Dim 350-700mA Trmnl Blck