Produkte > ERP POWER, LLC > PSB30E-1050-27-T
PSB30E-1050-27-T ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFFICIENCY,
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm)
Voltage - Output: 24.3V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 28 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB30E-1050-27-T ERP Power, LLC
Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFFICIENCY,, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm), Voltage - Output: 24.3V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 28 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PSB30E-1050-27-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB30E-1050-27-T PSB30E-1050-27-T Hersteller : ERP psb-series-1-pager-1532402.pdf LED Power Supplies 28.4W 18-27V CC Dim 525-1050mA Trmnl Blk