Produkte > ERP > PSB30W-1050-27-S
PSB30W-1050-27-S
PSB30W-1050-27-S ERP
psb_series_1_pager.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 30 W max, Programmable 525 to 1050 mA Iout, 27 V max Vout (Draco5 internal ERP code name)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB30W-1050-27-S ERP