Produkte > ERP > PSB50E-0550-85-T
PSB50E-0550-85-T
PSB50E-0550-85-T ERP
psb_series_datasheet-3419642.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 46.8W 57-85V CC Dim 275-500mA Trmnl Blck
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB50E-0550-85-T ERP
Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm), Voltage - Output: 76.5V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 550mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 47 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote PSB50E-0550-85-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB50E-0550-85-T Hersteller : ERP Power, LLC Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.88" L x 1.03" W x 0.86" H (98.5mm x 26.2mm x 21.9mm)
Voltage - Output: 76.5V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 550mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 47 W