Produkte > ERP POWER, LLC > PSB50W-0550-85
PSB50W-0550-85
PSB50W-0550-85 ERP Power, LLC
psb-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm)
Voltage - Output: 57 ~ 85V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 550mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 47 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSB50W-0550-85 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.93" L x 1.02" W x 0.93" H (99.8mm x 26.00mm x 23.7mm), Voltage - Output: 57 ~ 85V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 550mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 47 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote PSB50W-0550-85
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSB50W-0550-85 PSB50W-0550-85 Hersteller : ERP psb-series-1-pager-1532402.pdf LED Power Supplies 46.8W 57-85V Tri Dim 275-500mA Program CC