Produkte > SUNON FANS > PSD1206PWB1-A(2).Z.R.PWM.GN
PSD1206PWB1-A(2).Z.R.PWM.GN Sunon Fans
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL DUAL 60X60MM 12VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Dual Speed, PWM Control
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11500 Front, 11000 Rear
Air Flow: 67.0 CFM (1.88m³/min)
Width: 60.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial (Dual)
Noise: 66.3dB(A)
Static Pressure: 2.523 in H2O (628.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 20.3 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSD1206PWB1-A(2).Z.R.PWM.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL DUAL 60X60MM 12VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Dual Speed, PWM Control, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11500 Front, 11000 Rear, Air Flow: 67.0 CFM (1.88m³/min), Width: 60.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial (Dual), Noise: 66.3dB(A), Static Pressure: 2.523 in H2O (628.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 20.3 W.