Produkte > BRADY CORPORATION > PSHT-1000-1-YL
PSHT-1000-1-YL
PSHT-1000-1-YL Brady Corporation
B-345.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W
Packaging: Bulk
Part Status: Obsolete
Color: Yellow
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.67" H (25.4mm x 42.3mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSHT-1000-1-YL Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W, Packaging: Bulk, Part Status: Obsolete, Color: Yellow, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.67" H (25.4mm x 42.3mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm).