Produkte > BRADY CORPORATION > PSHT-1000-175-YL
PSHT-1000-175-YL
PSHT-1000-175-YL Brady Corporation
B-345.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Part Status: Obsolete
Color: Yellow
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSHT-1000-175-YL Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Part Status: Obsolete, Color: Yellow, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm).