Produkte > BRADY CORPORATION > PSHT-125-175-WT
PSHT-125-175-WT
PSHT-125-175-WT Brady Corporation
B-345.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSHT-125-175-WT Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm), Part Status: Active.