Produkte > BRADY CORPORATION > PSPT-094-175-OR
PSPT-094-175-OR
PSPT-094-175-OR Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
Packaging: Bulk
Color: Orange
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSPT-094-175-OR Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W, Packaging: Bulk, Color: Orange, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm).