Produkte > BRADY CORPORATION > PSPT-375-175-YL
PSPT-375-175-YL
PSPT-375-175-YL Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 12~6 AWG 1=100PCS
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSPT-375-175-YL Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 12~6 AWG 1=100PCS, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm), Part Status: Active.