Produkte > LEMO > PSS.00.250.NTME52
PSS.00.250.NTME52 LEMO
00and01Coaxial_Catalog.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN PNL MNT RCPT 50 OHM CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Crimp
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Cable Group: RG-58
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Housing Color: Silver
Shield Termination: Crimp
Center Contact Material: Bronze
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSS.00.250.NTME52 LEMO
Description: CONN PNL MNT RCPT 50 OHM CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Crimp, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Cable Group: RG-58, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Housing Color: Silver, Shield Termination: Crimp, Center Contact Material: Bronze.
Weitere Produktangebote PSS.00.250.NTME52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSS.00.250.NTME52 PSS.00.250.NTME52 Hersteller : LEMO PSS_00_250_NTME52-1929494.pdf Circular Push Pull Connectors FIXED SKT,NUT FIXING CBL CRIMPING, 5.2MM