Produkte > POWEREX INC. > PSS30S92F6-AG
PSS30S92F6-AG
PSS30S92F6-AG Powerex Inc.
pss30s92e(f)6-ag_e.pdf
Hersteller: Powerex Inc.
Description: MOD IPM 6-PAC 30A 600V DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 25-PowerDIP Module (1.134", 28.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Current: 30 A
Voltage: 600 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSS30S92F6-AG Powerex Inc.
Description: MOD IPM 6-PAC 30A 600V DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 25-PowerDIP Module (1.134", 28.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase, Voltage - Isolation: 1500Vrms, Current: 30 A, Voltage: 600 V.