Produkte > ERP > PSS30W-0500-42
PSS30W-0500-42
PSS30W-0500-42 ERP
pss_series_datasheet-2025050.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 30 W max, Programmable 300 to 500 mA Iout, 42 V max Vout (Titan internal ERP code name), Constant Current
auf Bestellung 92 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSS30W-0500-42 ERP