PSU14530A
PSU14530A Cornell Dubilier - CDE
PSU.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 145-174uF 330V
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSU14530A Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 145UF 20% 330V QC TERM, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +20%, Package / Case: Radial, Can - QC Terminals, Size / Dimension: 2.063" Dia (52.40mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: Motor Start, Height - Seated (Max): 4.375" (111.13mm), Part Status: Active, Capacitance: 145 µF, Voltage - Rated: 330 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSU14530A PSU14530A Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PSU.pdf Description: CAP ALUM 145UF 20% 330V QC TERM
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +20%
Package / Case: Radial, Can - QC Terminals
Size / Dimension: 2.063" Dia (52.40mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: Motor Start
Height - Seated (Max): 4.375" (111.13mm)
Part Status: Active
Capacitance: 145 µF
Voltage - Rated: 330 V
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PSU14530A PSU14530A Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor PSU.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 145-174uF 330V