PSU18935A
PSU18935A Cornell Dubilier - CDE
PSU.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 189-227uF 220/250V
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSU18935A Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 189UF 250V QC CHAS MT, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +20%, Package / Case: Radial, Can - QC Terminals, Size / Dimension: 2.063" Dia (52.40mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: Motor Start, Height - Seated (Max): 4.375" (111.13mm), Part Status: Active, Capacitance: 189 µF, Voltage - Rated: 250 V, Capacitance: 189µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PSU18935A PSU18935A Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PSU.pdf Description: CAP ALUM 189UF 250V QC CHAS MT
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +20%
Package / Case: Radial, Can - QC Terminals
Size / Dimension: 2.063" Dia (52.40mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: Motor Start
Height - Seated (Max): 4.375" (111.13mm)
Part Status: Active
Capacitance: 189 µF
Voltage - Rated: 250 V
Capacitance: 189µF